American Truck Simulator [Ana Konu]

Yok zaten öylesine söylemiştim ben onu boşver takılacak birşey değil

Bende sıkıntı yok 2060 var şehirde 70 dışarda 100 alıyorum dropda yemiyorum gayet memnunum herşey açık fullde

1 Beğeni

bende neden böyle acaba bendede 2060 var 72 fpsyi geçemiyorum hatta oyunu silip sıfırdan bile kurmuştum bunun için ama yine düzelmedi garip bir durum

bilemiyorum valla bende her şey açık eğer smaa felan açmazsam 120 felan alırım

1 Beğeni

ssao gelmeden önce 110 120 fpslerde dolaşıyordu şehiriçide 90 falandı ssao güncellemesi bir geldi 72 fps güncelledikten sonra hemen farkettim 72 fpsyi geçmediğini ets2 ve ats de aynı durum çözümü bulmadım umarım scsyle alakalıdır ve düzeltirler.

13 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: American Truck Simulator - Freightliner Cascadia [Ana Konu]

Peki bunları hangilerini aktif etmeli/etmemeli? resimler olmayınca anlamadım.

Şöyle bir yazı gördüm bugün volkwagen artık avrupadan sonra amerikayıda ele geçirmeyi düşünüyor galiba

1 Beğeni

O modu daha önce hiç kullanmadım. Bu yüzden yardımcı olamayacağım. Kullanan birisi yazsa daha iyi olur.

1 Beğeni

atsye yeni bir dlc eklendi veri tabanına ismi ise lovely stuff ne anlama geldiğini bilen varmı hadi bakalım atsye cascadia dışında 3 tane dlc gelecek

yeni eklenen dlc alt kısmındaki gibi

1 Beğeni

Benden hızlısın :slight_smile: çift taraflı çalışıyorsun ama bunun ne olduğunu bilmemiz için The Hunter ile görüşmemiz gerekiyor

Acaba tuning pack olabilir mi

bilmiyorum sadece milletin fikri ne acaba onu merak ediyorum

Benimde ilk aklıma gelen oydu markalar tamamlandıktan sonra tuning packlere geçilmesiydi türkçesi güzel şeyler anlamına geliyor, bir fikri olan var mı?

1 Beğeni

American Truck Simulator bu sene gerçekten şaha kalktı.

4 Beğeni

Sa arkadaşlar. Şoförün esnemesini kapatabileceğim bir mod veya konsol kodu var mı? Yorgunluk similasyonunu kapatmak istemiyorum sadece adamın sesini kesmek istiyorum

Var ama çoğu 1.37 den önce çalışmıyor olabilirler bi dene istersen;
Bide steam atölyeye ‘‘No yawn sound’’ yazarsan 1-2 modda orda çıkıyor.

1 Beğeni

Amerikada kullanılıp da oyunda olmayan (volvo, mack, peterbilt, kenworth gibi) hatrı sayılı marka kaldımı ? freightliner hariç

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=178&p=1451801#p1451801

şu ana kadar 630 oy kullanılmış, yeni tır spekülasyonu sayfası…

Benim bildiğim Autocar ve Caterpillar var fakat bu markalar halen semi truck üretiyor mu bilmiyorum. Eskilerden de Sterling var 2009’da üretime son vermiş.

1 Beğeni