American Truck Simulator - 1.45 Güncellemesi

Hi everyone,

A new ATS build 1.45.0.81 is available in public_beta on Steam.

• 0051196 - Las Cruces, NM. traffic merging poorly US-80
  • 0186825 - city_cutscenes - advisor pops up just before cutscene starts
  • 0188121 - us_gas_hearts_truck_5rows_roof.pmd and us_gas_hearts_car_6rows_roof.pmd - Disappearing numbers

Hocam nereden buluyorsunuz bu yazıyı ets 2 1.45 için paylaşan yokta

Forumda paylaşılıyor.

Hi everyone,

A new ATS build 1.45.0.102 is available in public_beta on Steam.

• 0190411 - Wyoming - US 310/SR 789 - Hole
  • 0190180 - country/barn6.pmd - Building without collision
  • 0191378 - houseboat_01.pmd - Ships without collision
  • 0133038 - Utah - US 40 - hole on terrain
  • 0189612 - Utah - I-70 - Salina - Incorrect Interstate numbers
  • 0186711 - Utah - Moab - Traffic signs
  • 0190122 - Utah - I-15 - Sign text overlapping

Tam sürüm çıktı.

5 Beğeni

Şimdi güncelleme hakkında bir şey yazardım da Forumdaki Malum SCS fanlarından korkuyorum yazamıyorum.

5 Beğeni

Yağmur sensörü diye getirdikleri şey, suyu görünce 3. Kademe çalışan silecek hedesi

Bi şeyi de adam gibi getirin şu oyuna yahu

1 Beğeni

Aman hocam ne yapıyorsunuz ? Oyuna gelen özelliği nasıl beğenmezsiniz ? Şimdi SCS fanlar çıkıp linçleyecek sizi.

4 Beğeni

SCS fanı kaldı mı ki?

5 Beğeni

Yine Ats sevenler için ortam iyi yeni Western Star gelecek oyuna girmek için bir neden.

8 Beğeni

Ets baydı artık ATS şuan için biraz daha cazip geliyor en azından bir tırımız gelicek international’ın yeni tırı bile gelebilir ama man gelmez

8 Beğeni

ATS’ye bu yıl içinde 3 veya 3’ten daha fazla tır gelicekmiş dün gece Oscar abimle akşam yemeği yedim o söyledi :yum:

5 Beğeni

ETS 2 hakkında konuşmadınız mı ? :smile:

1 Beğeni

Ws yi bende severim. 5700xe yi hatta istiyordum oyunda ama. Gelse ne olacak satın al modifye yap 1-2 saat sür sonra çık :grinning: SCS ye böyle çok destek verilirse her şeyi hakediyor SCS fanları :grinning: hiç boşuna ağlamasınlar. Geçen dile getirdim diye linç yedim bir de.

Ayrıca niye ats konusunda ETS konuşuluyor anlamıyorum. Aynı şekilde ETS konusundada ats konuşuluyor. E kardeşim o zaman hiç ats ETS konusu ayrı durmasın. Birleşsin SCS tır oyunları konusu açılsın.

1 Beğeni

Ya sendeki şu istihbarat… :upside_down_face: :smirk:

3 Beğeni

Her masada varım :relaxed:

2 Beğeni

Oscar abim ETS 2 için araçlarla alakalı birşey demedi ama büyük bir şey gelecekmiş bu yıl 10.yıla özel öyle söyledi :+1:t2:

1 Beğeni

acaba büyük bir şey driving school mu onu da bir daha buluşursan sorar mısın :grin:

3 Beğeni

Çok görüyorum ya geziniyorlar buralarda :grinning_face_with_smiling_eyes: Hatta yanlış anlamazsan galiba sende bir ara SCS fanlığı yapmıştın bana karşı :smiley: tabi eğer yanlış hatırlamıyorsam

Nerede gezinecekler ?Microsoft Flight Simulator konusunda mı yoksa Forza Horizon konusunda mı gezinecekler ?