American Truck Simulator 1.44 Güncellemesi [Ana Konu]

Bağırdım sgsgshdhsshshsgagaggdgsgs

Scs nin blog geçmişine bakarsak bu yıl sadece 1.44 güncellemesi içerik olarak harita iyileştirilmesi, haritaya yeni yollar ve yeni haritalar gelecek gibi duruyor :smiley: Sosyal medya hesaplarından hiç bahsetmiyorum zaten canlı yayınlar sıfırdan başlamalar felan, artık yeni haritalar ile yine yeniden başlarlar oyuna :smiley:

1 Beğeni

Scs bu sene iyice saçmaladı. İnsanları saçma sapan yayınlarla, saçma paint job isimleri sorarak ve sadece harita fotoğrafları paylaşarak geçirdiler. Tek yaptıkları yeni bir araç çıkartmak oldu. Onu da 5 dakika sonra kimse umursamadı bile. Sanki yeni araç yok gibi. SCC artıkbence bu oyunlarda son demini yaşıyor. İnsanları mutlu etmeyi başaramıyor. Umudumuz yeni tır simülasyonlarında.

3 Beğeni

ATS 1.40 dan beri bitikti zaten şuan tam bitti. Avusturya yenilemesinden sonra ETS de bitecek gibi duruyor. Çok radikal şeyler açıklanmadığı sürece, oyuncuların beklediği şeyler gelmediği sürece özellikle Truck World Australia başta olmak üzere ve Alaskan Truck Simulator optimize bir şekilde oyunlar çıkarsa büyük rakip olacaklar ats ve etsye.Özellikle Truck World Australia son yayınlanan videoda çok iddialı duruyor.Güzel fizikler, simule özellikler, güzel grafikler. SCS’nin işi zor bence.

6 Beğeni

Yola beraber çıktıklarınızı , yolda bulduklarınızla değişirseniz , yolda kalırsınız :smiley:

3 Beğeni

SCS oyunbozanlık yaparsa yarıyolda da bırakılır.

4 Beğeni

Bu hafta yayında ATS mi olmalı? Multiplayer açık şekilde? ETS 2 olursa multiplayer açmak zor.
ATS’de bazı seslerle rahatça oynanabilir. ProMods Canada haritasını geçen yüklemiştim baya hoşuma gitmişti.

5 Beğeni

Aynen olabilir bence, en azından Ats ortamı daha güzel :smiley:

3 Beğeni

Ats MP gelebilirim

1 Beğeni
2 Beğeni

Şimdilik bu kadar kalkıyor. Kısmetse 5 sene sonra damper de kalkar.

3 Beğeni

Bu güzel bir özelliğe benziyor.

1 Beğeni

Ulan sonunda geldi moda gerek kalmayacak :smiley: milft şasi modu kalkar artık

2 Beğeni

Yükseltmesi de varmıdır ?

1 Beğeni

Vardır herhalde artık o kadar yaptılarsa Var gerçekteki gibi kardeş ön arka bağımsız yani

1 Beğeni

İşte aradığımız SCS…
Yap işte şöyle şeyler bizde destekleyelim seni. Ne öyle harita, paintjob. Şu tırın inip kalktığını görmek bile insanı mutlu ediyor. Bu tarz şeylere ihtiyacımız var :slightly_smiling_face:

7 Beğeni

Senin gibi bazen de işin iyi tarafından da bakmak lazım. :slight_smile:

2 Beğeni

Aslında SCS’nin haritaları (özellikle ATS’nin haritaları) çok güzel oluyor fakat SCS son zamanlarda sadece harita paylaştığı için haritadan soğudum :cold_face:

4 Beğeni

Yani evet o konuda haklısın, bir de bu yıl komple harita ile geçeceğini düşün.
Sanırım bizi en çok sevindirecek Dx12/Vulkan olur, bir de bunun gibi atıştırmalıklar…

4 Beğeni

Bize böyle şeylerle gel scs, oyuncular olarak daha çok etkileşim istiyoruz.

1 Beğeni