American Truck Simulator - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

rFactor 2’ye de gelmişti beta sürümünde çekilmiş

1 Beğeni

DayZ’de DX11 ve DX9 karşılaştırması

son halini bir ara oynamıştık güzel gelişmeler olmuş ama bazı şeyler oyun motoru ile alakalıdır değişmez

2 Beğeni

Yalnız videoda Washington yok. Ayrıca Amerikan Kongre Binası, Washington eyaletinde değil. Başkent Washington DC’de :smiley:

3 Beğeni

600mb güncelleme geldi.

2 Beğeni

Hatta şimdi 599mb geldi :smiley: 600 gelmişti :smiley: kafam karıştı

2 Beğeni

açık beta olmadığı için forumda bilgi olmaması normal de bana güncelleme gelmemiş, dünkü sürüm neyse şu anda o var. atölye güncellemesi olmasın?

2 Beğeni

atölye güncellemesidir sabah gelen bir şey %1000

1 Beğeni

Atölye de hiç bir şey yok ve öyle olsaydı tamamlanan indirmelerde atölye yazardı ve bende sadece ats yazıyordu. Steamdbinfo’da 2 kayıt var ondan kaynaklı olabilir…

1 Beğeni

yeni özellik olarak ekleyebiliriz
trafik levhaları ile karıştırmayalım o geliştirme de ayrı

3 Beğeni

Dün gelen güncelleme ile birlikte haritaya Washington yazısı eklenmiş.

Ara sıra yolda tak tuk sesler geliyor, bozuk yol denemesi mi tam anlayamadım :smiley:

1 Beğeni

onu bende diyecektim. bildiğin dümdüz asfaltta giderken direksiyon eskiden yapmadığı takırtıları yapmaya başladı. ses olarak demiyorum, force feedback direksiyonu hareket ettiriyor. (G29)

bir diğer şey AI’lar bol bol kaza yapmaya başladı, SISL’in dorse paketi dışında modum yok, onunla ilgili değil ise yeni bir gelişme bu.

son detayı da scs forumda gördüm, trafiğe traktör eklenmiş.

5 Beğeni

Yollara hissiyat verilmesi çok iyi.:smiley:

traktöre bakmaya dayanamıyorum da neyse o ses olayını tam hissedemedim video çekerken ayrıntılara takılmak zor test sürüşü yapıcam

1 Beğeni

sorma… bi de yeşil ve sarının (john deere’nin orijinal renkleri) tam tersi renklere çevirmişler ya :smiley:

Beta ile normale göre (full ultra +msaa+400 ölçek) dx11 de gözle görülür fps artışı var ama…
Oregon bölgesinde bol ağaçlıklı alanlarda yer yer dx 11 den kaynaklı ciddi fps düşmesi sezdim (75 sabitken 35-40 düşmesi gibi) beta olduğundan çok kafaya takılcak bi durum değil onun haricinde online garaj alma çok hoşuma gitti…Hem ats hem ets için yeni bi sayfa bence bu 1.35 :+1:

2 Beğeni

dx 11 acamıyorum ben sorun neden anlamıyorum

1 Beğeni
  • ekran kartın dx11 desteklemiyor olabilir (düşük ihtimal)
  • dx yazılımı yüklü olmayabilir ya da eski sürümü yüklü olabilir
  • ekran kartın güncel olmayabilir
  • oyunun config dosyasında bir hata olmuş olabilir

Ekran kartı dx11 destekliyor
dx yazılımın güncel
ekran kartı güncel
oyun profilini komple belgelerden sildim.
configden dx11 yapıyorum yine olmuyor

Sanırım eklenen yeni bir özellik, daha önce var mıydı bilmiyorum. Çeviri yanlış olmuş. “Silecekler Kapalı” tuşu sileceği kapatmıyor, kademe düşürüyor.

8 Beğeni

SCS forumda denk geldiğim, henüz burada paylaşılmamış birkaç bilgi ekleyeyim.

Kenworth yükü şu an Oakland’da aktifmiş. Bu yükü DLC için özel yapmamaları güzel.

Trenler, uçak gövdesi çekmeye başlamış, hoş bir görüntü. Uçak motoru taşıyabileceğimizi biliyoruz, benim asıl merak ettiğim heavy cargo ya da special cargo olarak uçak gövdesi de taşıyabilecek miyiz?

GTX 1060 6GB, Ryzen 5 2900 ile 1080x1920 çözünürlükte %400 ölçeklemede Dx9 ve Dx11 karşılaştırması.

Grafik “sweren” isimli kullanıcıdan alınmıştır.

6 Beğeni