American Truck Simulator - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

yok olmuyor eğer pack bildiğimiz bayrak paketleri gibi bir şey olursa ingilizce dışındaki dilleri türkçe vs. vs. dahil parayla satabilirler

4 Beğeni

O değil de grafikler ETS2’ye göre daha iyi görünüyor uzaktan bakınca direkler falan seçiliyor. :slight_smile:

1 Beğeni

bu zamana kadar temel paketleri parayla satmadılar. bence dediğin gibi olmaz ama scs için mantıklı bir fikir olabilir

3 Beğeni

yalnız temel paket dediğim 20 dilde bir sürü metnin seslendirmesi :smiley: böyleyse bir de gidip ses sanatçısı buldular bunlar para demek masraf demek temel özellik zaten varsayılan dilde gelir ama devamı ben de olsam parayla isterim sonuçta milyon dolarları kolay kazanan bir stüdyo değil

3 Beğeni

Video yapıyon mu Hasan Abi hemen?:smiley:

1 Beğeni

Bu Ats ye gelecek güncellemedeki özellikler Ets 1.35 sürümüne de gelecek mi acaba?

1 Beğeni

@alicem tabii.

1 Beğeni

Erkek sesini Geralt’ın seslendirmeni seslendiriyor. Çok merak ediyorum Geralt kılavuzluğunda hareket etmeyi :smiley:

1 Beğeni

güzel çok güzel. yanlız gerçekten şu sesli navigasyon olayını bayadır bekliyordum eğer güzel bir şey ortaya çıkarsa müthiş olur. gta 4 de vardı sesli navigasyon olayı :slight_smile: Türk seslendirme olarak da koy bir tane karadenizli neşemizi bulalım :smiley:

1 Beğeni

3 kademeli silecek varsa yağmur değişmiş olabilir mi? belki hafif yağmur eklenmiştir.

1 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-1-35-guncellemesi-deneysel-beta/

3 Beğeni

canlı yayında yeni güncellemeyi oynayacaklar ve tobii eye vereceklermiş

3 Beğeni

TrackIR yerine aynı fiyata bu cihaz alınabilir mesela bir sürü oyunu destekliyor ve daha iyi.
172 eurocuk :smiley: 1.151tlcik ediyor çokomelli mükemmel ülkemizde

3 Beğeni

Krom kaplama ATS’de böylemiydi yoksa benmi yeni görüyorum?

2 Beğeni

Çok koyu ve renk sıkıntısı var gibiydi katılmayan baksın

2 Beğeni

Bakalım ETS2 için neler yapacaklar yıllardır gelmeyen bir çok özelliğe yavaştan erişebiliyoruz :hugs:

Steam’de parametre (idi sanırım) kısmına "-rdevice dx11 " yazıp girince DX11 kullanarak açılıyormuş.

1 Beğeni

evet ben yaptım ama gariplikler var :smiley: o yüzden bulaştırmak istemedim biraz sıkıntı yaşayan kişiler bence bir denesin fark mı var mı bakabilir ama SCS tam duyurmadıkça neyin çözüldüğünü anlayamayacağız
zaten yemiyorsa rahatınız bozulmasın istiyorsanız bulaşmayın beta işlerine

özellikle ets2de

2 Beğeni

dx11’i denedim ama tahmin edeceğiniz üzere stabil değil henüz. 1.35 tamamlansın tekrar deneyeceğim.

bir de rgb klavyeler için destek gelmiş, polise falan yakalanınca klavye mavi - kırmızı yanıp sönüyor :smiley:

1 Beğeni

@akaBaytar tüm ışıklı klavyelerde oluyor mu?