American Truck Simulator - 1.29 Güncellemesi

Senior olmak vardı… :disappointed_relieved:

Ya sadece geliştiriciler test ediyor bu dlcler beta testerlara gitmez.

Yalnız bişey farkettim. Online görevi yaptım ama yapıldı olarak göstermedi betaya geçince… Kuralları dikkate alarak yapmama rağmen. :confused:

betada çalışmıyor yapmayın

tamam sakin. küfür yok. :smiley:

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu] :articulated_lorry:

1.29 ATS güncelleme bilgilerini derledim.

2 Beğeni

Tüm rastgele yol olayları:

4 Beğeni

American Truck Simulator 1.29 Açık Betasında Rastgele Trafik Olayları! [Spoiler]

Tam 63 farklı olay ATS yollarında karşımıza çıkacak! Şaka değil gerçek… çok istediniz oldu.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-1-29-acik-betasinda-rastgele-trafik-olaylari-spoiler/

3 Beğeni

Boş verin ETS2 yi :stuck_out_tongue_winking_eye:

ATS varken… :rofl:

1 Beğeni

Bu dorse direk oyuna mı eklendi yoksa ağır yük dlcsine mi ?
https://www.park.simulasyonturk.com/t/american-truck-simulator-1-29-guncellemesi/761/20?u=themumja

1 Beğeni

Direk güncelleme ile geldi. 2 tane de tanker var :slight_smile:

1 Beğeni

yeni navigasyon modlarında “en iyi yol” derken neyi kastediyor acaba?

1 Beğeni

Emin olmamakla beraber ;
Mesela rota seçenekleri arasında 1 toprak vede 1 asfalt yol varsa eğer asfaltı seçer gibi …

2 Beğeni

Güzel manzaralı yolları seçer diye aklıma geldi ama emin değildim keşke böyle olsa :slight_smile:

1 Beğeni
1 Beğeni

abi şuna dikkat ettim scs çıkaracağı dlc’lerde videosunu yayınlandıgı gun çıkarıyor yada tam bir hafta sonra cıkarmıs youtube sayfasına bakarsanız anlarsınız demek istediğimi new mexico içinde 18 ekimde paylaştılar videoyu 25 'inde gelebilir diye tahmın ediyorum ama scs genelde haberlerı cuma gunu yayınlar ama ne olacagını gorecegız

öyle bir ihtimal var tabii bitmiş iş artık ekim sonunda ben de bekliyorum ama bilemeyiz

1 Beğeni

beyler ETS 2 mi alıyım ATS mi kararsız kaldım 150tl ye ets 2 tutuyor dlc ler dahil cargo pack icinde. Ats hepsi 90 lira tutuyor ne yapmalıyım arada kaldım

indirimler olacak haftaya bekle