Alaskan Road Truckers - Ana Konu

Unreal ve Unity ile yapılan hiçbir simulatörün kendi içerisinde geliştirildiğini görmedim hata düzeltme güncellemelerinden başka birşey yapılmıyor 1 sene DLC kaktırıp tutarsa oyun2 oyun3 yutturulur
demoyu bitirdim şuan bütün simulasyon dünyasından “tiskiniyorum”

1 Beğeni

Alaskan Truck Simulator Demo - İlk Oynanış, İnceleme

21 Beğeni

SCS Software Fanboyluğumuzu kimse sorgulamasın :rofl::rofl::rofl::rofl:

6 Beğeni

Bende de 18 WOS serisinden PTTM, Haulin, Across America ve Extreme Trucker 2; ETS serisinden ETS 1, GTS ve ETS 2 var :smiley:

2 Beğeni

Abiler şu ets scs muhabbetini diger bolümde tartışsanız daha iyi olur gibi sanki konuyu saptırıyorsunuz…

9 Beğeni

İlk mesajlarında oyuna baya bağlanmıştın :grinning: aylar yıllar geçince kurtarıcı bir oyun değil diyorsun ne oldu acaba :joy: sadece sen değil bazı diğer arkadaşlarda aynı şekilde…

Oyun sanki My Summer Car’ın kamyonlu versiyonu olacak gibi. Yani acıktın yemek ye, lastik patladı değiştir. Sürüş kısmı havada kalmış o yüzden.

2 Beğeni

steam sayfasında çıkış tarihi 7 aralık olarak planlanmış.

5 Beğeni

herkste bi komiklik, şakalar, sürprizler bu nedir brohhh

4 Beğeni

Grafikleri iyileştirmişler…

Peki canısı fizikler de elden geçiyor mu?

8 Beğeni

aralık’ta çıkacaktı ama ertelediler. acelesi yok :smiley: çok da beklemiyoruz çünkü karnımız tok. 2023 ilk çeyrek çıkarsınlar işte yavaş yavaş güncellenir artık ne yapacaklarsa çünkü kuru kuru oynananacak ama sonrası?

neyse siz bana 1 milyon dolar ateşleyin gerisini düşünmeyin.

4 Beğeni

Geçen konuşuyorduk ve tam isabet olmuş. Problem yok doğru ve mantıklı ilerlesinler gerisi önemli değil.

2 Beğeni

Bu oyundan ne haber ?

1 Beğeni

6 ay önce SCSnin devrini bitirip ,şimdi Alaskan Truck Simülatör nerede haber var mı diye sormak :smiley::+1: toplukuktaki bütün abilerimi kardeşlerimi yaşıtlarımı seviyor ve sayıyorum. Ne olur yanlış anlama sadece soğuk arayı ısıtmak için yazdım bunu​:+1: sevgiler iyi eğlenceler.

4 Beğeni

Sormayalım mi dayı :grin:

2 Beğeni

Barıştığımıza sevindim :smiley::+1:

1 Beğeni

Allah Allah ne zaman küstük ya ben niye hatırlamıyorum :grinning:

Neyse konu dışına çıkmayalım gelirler şimdi bizi uyarmaya😁

1 Beğeni

Özelden sevişin la :smiley:

2 Beğeni

hayda Green Man Gaming Publishing ile anlaşmışlar :smiley: movie games hala var.

oyunun renkleri ve grafik tasarımıyla da uğraşmışlar. şu an daha iyi görünüyor. güzel olmuş. :slight_smile:

6 Beğeni
8 Beğeni