Aerosoft CRJ 550/700, 900/1000 (Microsoft Flight Simulator)

bu elemanın videolar daha iyi gibi

1 Beğeni

Aerosoft sitesi gidici gibi duruyor. Aynı anda Marketplace’de yayınlanacak o yüzden Asobo, Microsoft tarafı bekleniyor zaten saat olmuş 5 bizde akşam gibi çıkacak. Direkt yayına gireceğiz.

1 Beğeni

ILS ile ilgili MSFS’de sıkıntı var eğer yer dümdüz değilse doğru gitmiyor. Bunu zaten biliyoruz.

daha önce belirtmişler şu an yayınları izleyenler yanlış olduğunu görünce yazıyor ama MSFS sorunu tamamen yapacak bir şey yok
eklenti iyidir güzeldir ama msfsin gölge düşüreceği pek çok konu var crjye kabak patlayacak maalesef :smiley: yoksa her şey normal ben dinlenicem şimdi akşam tören var!!!

1 Beğeni

apu power acık ve egzozdan heat wave geliyor :vulcan_salute: sabirsizlikla beklemedeyiz

1 Beğeni
1 Beğeni

millet aerosoft sunucularından zar zor indiriyor 1.60gb boyutunda malum :smiley: napsak beklemeyip alsak mı msfs pazarında
sakin olmalıyım
çılgınlık yapmayalım

1 Beğeni

Flightpath TOD gayet iyi calisiyor suana kadar bir sorun gormedim hatta hicbir sorun yok gibi sesler modelleme fizik harika aerosoft gercekten iyi is cikarmis gibi duruyor sadece hotas imla cocpit icindeki landing light strobe light gibi command lar illumine olmuyor mouse ile kontrol etmek zorundasin ve yine incelemelerde soyledikleri gibi cabin announcement zamanlaması yanlıs
edit:
*AFC Panelinde (Alt vb. olan) yarım bankayı seçerseniz, meydana geldiklerinde bazı S-kıvrımlarının ölçeğini azaltır. Ayrıca TOD hiçbir zaman doğru görünmez, uç noktaya çok yakındır, bu nedenle varış noktanızda çok yükseğe çıkabilirsiniz. Bununla birlikte, çoğu uçuş planının ara noktalarda irtifa gereksinimleri veya hedefleri vardır, bu yüzden 3x kuralını kullanarak alçalmaya başlarım, ardından bir sonraki yol noktası hedefine ulaşmak için iniş oranını ayarlamak için VS’yi kullanırım. Gerçek uçağın önceden hesaplanmış bir VNav yolu veya işi sizin için yapacak bir otomatik Gaz Kelebeği olmadığını unutmayın. VS modunu kullanmayı seçerseniz, hızı gaz kelebeği ile kontrol ettiğinizi ve bazen yeterince dik bir iniş elde ediyor

1 Beğeni

İlk konu düzenlenmiştir.

zaten burada ilgilenen üç beş kişiyiz dsffsd @vanillamango :grin:

darbe yapıp diğer forumları kilitlesek mi?

2 Beğeni

akıcı baya hani gerçekten aradığımız rahatlık yani en azından benim için geçerli diyelim

honeycomb falan filan ayarlamam gerek yapılacak iş çok uçak yabancı geliyor :smiley: alışık değiliz akşam yayın olacak tabii @LazJedi

2 Beğeni

Senin kadar ben de heyecanlıyım. :smiley: Gerçekten güzel görünüyor. Bölgesel jetler her zaman ilgimi çekmiştir. Eski model olması ayrı bir merak uyandırıyor bende.

1 Beğeni

çok fazla inop olmayan şey var
:smiley:

:smiley: işte xp11de alıp denemeliydim ahh kafama şey edeyim

eyyy boeing
eyyy airbuss

adam olun olm

2 Beğeni
2 Beğeni

@HasanOfke anlık.

image

1 Beğeni

daha uçamadım her şey idenemeye çalışıyorum da birazdan motorları başlatıp antalyaya uçuacm sonra da ineyim ardından yayında sıfırdan yaparız

2 Beğeni

Yayında olayı çözdük şimdi tekrar uçucaz. Approach kısmında atladığımız bazı şeyleri doğru yapmaya çalışalım ama yine de artık eğer bug falan olmazsa halledebiliyoruz. Uçak mı yordu yayın mı yordu bilemiyorum da başlangıç için fazla manuel bir uçak :smiley:

1 Beğeni

MÖKEMMEL

1 Beğeni

bugün aerosoft ve geliştiriciler ile de görüştük daha doğrusu press key mevzusu biraz geç oldu her neyse ilk izlenimlerimi yazdım

bugün video çekmeye çalışırım gibi duruyor zaten başka bişey yapamayacağım ancak başka bir şey olacak tabii belki sürpriz??? belki olmaz!!! belki olur?

2 Beğeni

Bu akşam da yayın olsa keşke… :roll_eyes:

1 Beğeni

Bu akşam yayın yok. Videoyu çekmem lazım. Zaten uçağa iyice alışmış olucaz. Epey şey birikti artık Cumartesi-Pazar görüşürüz. Pazar günü The Bus yayını olacak zaten :slight_smile: Bir de CRJ falan TR’de kimsenin umrunda değil.

3 Beğeni