2K24 Turkey Map

Burdaki linkleri indirip kurabilirsiniz.

1 Beğeni

Abi sen harika bir babasın

1 Beğeni

hahaha, beraber roblox falan oynuyoruz, belli noktaları geçemiyor veya oyun gereği levye ile mafyanın adamlarına saldırılacak, beni çağırıyor, arkadan sesli tezahürata geçiyor…
“yapıştır, yapıştır, yapıştır!”… bazen şok ediyor beni :)))

2 Beğeni

bu harita oyuncuyus bis haritasından farklı mı?

ben bir youtuberdan gördüm def e gerek yok diyordu

Boyabat var diyor ama boyabat yok :frowning: lütfen boyabat gelsin tabelada yazıyordu boyabat diye. Birde birkaç tabelada yazım hatası var Samsum gibi

Hem bu haritayı hem oyuncuyusbis haritasını kurdum her iki haritada aynı hangisi çalıntı acaba :thinking:

önceden oyuncuyubis haritasını geliştiriyordu, şimdi 2K24 haritasını geliştiriyor aynı kişi fakat oyuncuyusbis haritası üzerinden (yani çalıntı haritadan değil, yine kendi yaptığı harita üzerinden) oyuncuyusbis ekibinden ayrıldığı için haritanın yeni ismi böyle oldu

1 Beğeni

@umutcan Haritada bayadır yeni resim atılmıyor nedir durumlar acaba biraz bilgi verirmisinz.
1.4 de hangi iller olacak ilk önce paralımı yayınlanacak?

Çalıntı mı :smiley: , dostum biraz daha detaylı incele bence çalıntı olan bir şey yok. 2 harita da aynı değil, daha detaylı incelediğinde bu fikrinin değişeceğini düşünüyorum…

1 Beğeni

Öncelikle şu an için bir ücretli yapma planımız yok, ücretsiz devam. Bu ara biraz yavaş ilerliyor çalışma günlük kendi işlerimiz yoğun biraz , gerçek hayat ön planda doğal olarak . Yakında V2 beta sürüm olarak paylaşılacak ilk etapta biten yerler sunulacak , devamında yeni biten şehirler üzerine ek güncellemeler ile eklenecek. Çalışmanın hızı yavaşladığı için böyle bir adım atmanın kararını aldık…

4 Beğeni

İyi günler hocam kolay gelsin. İstanbul’a Atatürk havalimanı gelme gibi bir durum olabilir mi? Tabii ki büyük ihtimalle ölçekleme izin vermeyebilir ve uzun iş olabilir diye düşündüm ama yine de sormak istedim mümkün olamaz mı?

Görselleri yenisiyle değiştirebilir misin bozulmuşlar?

Çarşamba akşamı yayında bu haritayı oynayacağım. Otobüs modu mu çekici mi daha karar veremedim ama HVT otobüslerinden birini çakarım gibi duruyor. Ancak yeni yerlerde gitmem lazım.

5 Beğeni

Yarın gün içinde size ulaşacağım. İyi akşamlar…

Doğrudur acaba diye düşündürdü bi an aynı yerler olunca meğer ekipten ayrılıp üstüne koyarak geliştiriyormuş öğrenmiş oldum :slight_smile:

• Yeni Konfor Buğlemnur dinlenme tesisimiz…

5 Beğeni
  • Yeni Tesisimiz artık kullanım için hazır , kullanıcılarını bekliyor…

Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur

11 Beğeni
  • Ordu otogar…

Imgur
Imgur

8 Beğeni

Ulubey, Ordu

Imgur