2K24 Turkey Map

• Ford İCA araçlarımız.

11 Beğeni

ilk öncelik yapılan her şeyde emek vardır ama yaptığınız kaplamalar kalitesiz duruyor yüksek sistemim olmasına rağmen kasmalar takılma oyundan atma gibi sorunlar çok oluyor normal fps oyunlarında 150 altında fps almayan bilgisayar sizin haritada 50-30 fps tabiki bu benlik değil diye düşünüyorum bu sizlik bir sorun bunu söylediğim için ters cevap vericeksiniz biliyorum hele ki esenler otogarı yapmışsın hiç aynı değil düşünce her şey kaliteli diyorsunuz ve birebir diyorsunuz esenler otogar ne araç var ne doğru düzgün otobüs benzinlik yapmışsınız uzay mekiği gibi detaylar daha düzgün şekilde yaparsanız sizin için daha iyi olur ama işte rüya buda…

1 Beğeni

yaptığınız dinlenme tesisi o kadar güzelki mobilya alasım geldi evime.o kadar kaltiteli olmuşki ben oyundan çıkamadım oyunun kendisi attı beni.elinize kolunuza sağlık körsüzünüz galiba dinlenme tesisine mobilyanın ne işi var?

4 Beğeni
  • İstanbul , Hüseyinli çalışmalarımız son hızı ile devam ediyor…

14 Beğeni

cevap alabilir miyim yazdıklarınızla ilgili

• West Balkans Dlc si bilgilendirme.

• Ets 2 West Balkans Dlc si V2 sürümde zorunlu hale gelecektir arkadaşlar. Haritayı oynayabilmek için West Balkans a sahip olması gerekecek kişilerin, daha yeni ve kaliteli modeller için buna muhtacız, daha güzel ve kaliteli hizmet ve çalışma için bu tür yeni harita dlclerine ihtiyacımız var.

17 Beğeni

2k24 turkey map dcsinde ahmetolgun2 hesabım çalındı bende yeni dc hesabı açtım ama dc sunucusuna girmiyor davet kabul edilemiyor diyorda bu nasıl olur?

7 Beğeni
  • :round_pushpin:Ankara/Akıncılar Gişesi :soon:

21 Beğeni
  • Biz uyarımızı yapmıştık… :skull_and_crossbones:

15 Beğeni

Uyarı dediğiniz gerçek hayatta hava şartları ise eyvallah. Oyunda ise güncelleme ile. Onun dışında vahim bir durumsa bir kusur olmadı inşallah!

2 Beğeni

Taraflı yorum ve söylemlerinizi taraf olduğunuz yerlerde yapın lütfen, mümkünse bunu konu altında da bu tarz söylemler yapıp konuyu kirletmesseniz sevinirim.

1 Beğeni

Yeni yaptığımız bu tabelalarda bu uyarı yazıyordu ve işlevsiz duruyordu , şimdi sis gelince uyumlu oldu güzel tesadüf oldu.

3 Beğeni

(gönderi yazarı tarafından silindi)

(gönderi yazarı tarafından silindi)

• Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılı kapsamında bazı yüksek gökdelenlerimiz.

18 Beğeni

piyasada kaç tane yks haritası var? roex var oyuncuyusbis var ve bu mod var. bu modların hepsi orijinal yks haritasından mı çatallandı? bu arada mod promods uyumlu değil sanırım.

roexin yapmış olduğu türkiye haritası yks ile bağımsız.

1 Beğeni

promods uyumlu değil roex kendi haritasını kullanıyor yks ile bağımsız yukarıda söylendiği gibi

1 Beğeni

Aslında YKS haritası ama kendisi düzenlemeler yaptı, ölçeklendirmeyi elden geçirdi ve gayet iyi iş çıkarttı tek başına.

1 Beğeni