1.36 Güncellemesi - American Truck Simulator

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

grafikler güzel duruyorda.yoldaki şöförleri görme olsa iyiydi yaptılar bişe tam yapsalardı keşke .birde şu asıl önemli olan mevsimler ve gerçekçi kazalarda gelse artık…

Valla ETS 2’nin de güncellemesi ATS gibi olur sanıyorduk ama Korsika ve DX11 yeterli oldu memnun olmamıza. Ah SCS… Üzümlü kekim…

3 Likes

1.36:

Model değiştirilmiş:
Muhtemelen CAT ile sorun yaşamamak için, bazı diğer modellerde değiştirilmişti.

3 Likes

Umarım 1.37 ile kişisel lowboy gelir.

Heavy Cargo Pack’teki hemen hemen tüm modeller değiştirilmiş ve maalesef kalite olarak kötüleşmiş, dokular renkler eskisine nazaran kötü geldi bana. John Deree’nin yeşil sarı rengini de değiştirmişlerdi
Bir de lod’larda sorun var, yakınlaşınca harita üzerindeki dozer karton gibi bir şeye dönüşüyor.
Buglar düzeltilir de model değişikliği kötü oldu.

2 Likes

@akaBaytar ben de farkettim normal kepçe yükü filan biraz basit görünüyor, düzeltilecektir, ama yukarıdaki model güzel.

Şu gta 5 deki gibi fxaa açma kapama seceneği olsa keşke oyunda öyle bi seçenek sunulsa.

SCS çalışıyor :smiley: gece gece

4 Likes
203.2 Mb'lık güncelleme geldi, sürüm notları için tıklayın.

ATS 1.36.0.104

• 0099743 - Arizona - Phoenix - Column
  • 0094867 - Arizona - unknown - ([trunk at revision 88306] - Arizona - Flagstaff - Transition + object on road
  • 0097290 - Arizona - Flagstaff - Sign pole are missing
  • 0098950 - Arizona - Flagstaff - sign poles / terrain / gaps / sunken cars / train tracks and path
  • 0054178 - Arizona - Flagstaff - Bush above ground
  • 0100111 - Nevada - Flagstaff - Column
  • 0100100 - Nevada - Flagstaff - Objects
  • 0100095 - Nevada - Flagstaff - Road
  • 0100110 - Nevada - Flagstaff - Objects
  • 0100107 - Nevada - Flagstaff - Holders
  • 0100105 - Nevada - Flagstaff - Hole
  • 0100109 - Nevada - Flagstaff - Bridge
  • 0100108 - Nevada - Flagstaff - Persons
  • 0100103 - Nevada - Flagstaff - Tree
  • 0083971 - New Mexico - US-60 - Trucks parked in reverse
  • 0049689 - Flagstaff - bad power line
4 Likes

Mack ve International galerilerinin içi:

Not: Çekicileri yok sayın, içeriyi göstermek için kullanılmış sadece.
Kaynak: FierbetoN via SCS Forum

12 Likes

Arkadaş bu tırtıklanma olayı herkeste mi anlamadım bende bi boşluk var oyunda ekran kartından mı monitörden mi bilemedim

Dahalık beta, normal.

Sürüm 1.36 ama yine de “oyna” seçeneğine tıklayınca bu şekilde DirectX11 experimental seçeneği seçilebilir olarak hâlâ karşıma çıkmakta. Normal mi bu?

@CreedTR Doğru sıkıntı yok. Beta sürecinde olduğu için böyle. Tam sürüm gelip herkes nasiplenince gerekli ayarı çekerler.

1 Like

uzun zamandir var dx11 experimantel seçeneği

İnşallah düzelir betada yokkende aynıydı

başlatma seçeneklerini ayarla seçeneğine tıkla, -rdevice dx11 yaz, tamam de ondan sonra sana sormaz

Çok güzel olmuş bence :slight_smile:

1.36:

1.36:

5 Likes