1.33 açık beta YARDIM

Merhabalar oyunumu dün itibari ile 1.33 açık beta sürümüne yükselttim fakat henüz anlayamadığım bir sebebden dolayı oyundan atıyor çok emek vererek ileri seviyelere getirdiğim save dosyama giriş yapamıyorum promods kullanıyordum hali ile desteklemiyor bununla alakalı olabilir mi sorunu nasıl çözerim yardımcı olursanız minnettar olurum şimdeden çok teşekkür ederim herkese hayırlı kandiller.Bu arada bütün modları kapattım fakat yinede oyundan atıyor.

Belgelerimdeki ets yi kopyala ve sil yeniden başla bakalım olucakmi steam atolyedeki modlarida aktif etme varsa tabi

1 Beğeni

diğer profil dosyalarıma giriyor

Şu yöntemleri denemeni tavsiye ederim. Euro truck simulator 2 sağ tık özellikler oyun dosyaları bütünşüğü dogrula seçeneğini tıklamnız oyun tekrar eksik olan veya temizlemesi gerek varsa yüklenecek bu yontemi deneyin.

Denediğim bir yöntem sadece bu profile girmiyor diğer profillerde sorun yok

açık betalarda olacak hatalardır. halen devam ediyorsa 1.32 ye dönüp 1.33 tam sürüm çıkmasını beklemek yoksa başka türlü olmaz

ama save dosyama giriş yapamıyorum uyumsuz sürüm diyor otomatik eski kayıtlarda görünmüyor ve belgelerimden de eski sürümüne alamıyorum save dosya mı sistem geri yükleye kadar denedim

1.32 ye döndüğünde belgelerim klasörünün içindeki profiles 1.32.3s bak dosyasının içinden o bozulan giremediğin save dosyasını profiles dosyasının içine yapıştır… 1.33 e geçmek istiyorsan eğer önce 1.32 de promods kurulu bir şekilde promods şehirlerinde garaj almadığına emin ol… daha sonra 1.33 e güncelleyip aynı profil ile devam edebilirsin… Ama tavsiyem Mutliplayer promods ve bu tarz betalar için ayrı ayrı profiller kullanman… Tek profil her zaman oyunu yavaşlatıyor f7 attığında saatlerce beklemene sebep oluyor gibi gibi bi ton sorunlar meydana getiriyor.